Автопарк

autopark1

ВЛАСНИЙ АВТОПАРК

15 ОДИНИЦЬ ТЕХНІКИ

Автопарк компанії налічує 15 одиниць сучасної техніки: марок «Scania» та «Volvo». Весь транспорт є повною власністю компанії, що надає нам істотні конкурентні переваги на ринку міжнародних вантажних автоперевезень України.

МОДЕЛІ НАШОГО ТРАНСПОРТУ:

Характеристики транспорта:

Характеристики транспорта:

Характеристики транспорта:

Напівпричепи марок Schmitz и Schwarzmueller:

  • вантажопідйомність 22 тонни;
  • довжина: 13,64 м;
  • ширина 2,47 м;
  • висота: 2,75 м;
ліворуч праворуч

КОНТРОЛЬ МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ

GPS МОНІТОРИНГ ТРАНСПОРТУ

Усі наші автомобілі обладнанні системою контролю місця розташування, яка дозволяє компанії і клієнтам контролювати статус перевезення вантажу в режимі реального часу. Система контролю допомагає підвищити продуктивність перевезень і оптимізувати експлуатаційні витрати.

Завдяки такій системі як GPS моніторинг, стала доступною система відстеження транспортних засобів в реальному часі. Вона дозволяє визначити координати місцезнаходження, напрямок транспорту, швидкість руху. Дана система дозволить вам контролювати, що доставляється нами вантаж.

Вирішує такі завдання:

  • контроль і керування маршрутами в реальному часі;
  • постійний і достовірний контроль місцезнаходження транспортних засобів та вантажу;
  • безпеку водіїв, вантажів і транспортних засобів;
  • виключення нецільового використання техніки (контроль відхилення від маршруту);
  • цілодобовий доступ до аналітичної інформації та звітів;

НАШ ТРАНСПОРТ

НАПРЯМОК РОЗВИТКУ КОМПАНІЇ

Транспортний парк компанії налічує 15 автомобілів з напівпричепами Schmitz та Schwarzmueller. Усі автомобілі відповідають класу Євро-5 і Євро-6. Автомобілі обладнані мобільним зв’язком і сучасними супутниковими системами моніторингу, що дозволяє в будь-який момент часу дізнатися про місце перебування автомобіля і підтримувати комунікативний зв’язок з водієм. Вся техніка сертифікована і регулярно проходить технічний огляд в акредитованих сервісних центрах. Сервісне обслуговування здійснюється кваліфікованим персоналом на власній ремонтно-технічній базі.

Транспортний парк компанії постійно розширюється і оновлюється, що дає можливість збільшувати обсяги перевезень та гарантувати надійну і швидку доставку вантажу.

ФОТОГРАФІЇ

ПЕРЕГЛЯНУТИ НАШІ АВТОМОБІЛІ