Про Ш.С.Г.

МІЖНАРОДНІ АВТОПЕРЕВЕЗЕННЯ

ТОВ «Ш.С.Г.»

На сьогоднішній день ТОВ “Ш.С.Г.” є одним з лідерів на ринку міжнародних автомобільних перевезень в Україні. Транспорт компанії виконує доставку вантажів з країн Євросоюзу в Україну і в зворотньому напрямку, а також по Європі та Україні.

Наш автопарк налічує 15 автомобілів марок Scania та Volvo класу Євро-5 та Євро-6. Уся техніка з тентовими напівпричепами марки Schmitz та Schwarzmueller, рік випуску причепів 2010 – 2018.

Весь транспорт є повною власністю компанії, що надає нам істотні конкурентні переваги на ринку.

З огляду на це, ми пропонуємо транспортні послуги з перевезення вантажів в тентових напівпричепах (комплектні та збірні вантажі).

Наявність багаторазових дозволів ЄКМТ для Австрії, Італії, Угорщини дозволяє здійснювати перевезення вантажів в треті країни-члени ЄКМТ. З 2002 року Компанія є дійсним членом Асоціації міжнародних автомобільних перевізників (АсМАП).

ТОВ “ШСГ” тісно співпрацює як з провідними вітчизняними і європейськими експедиційними компаніями, так і з прямими замовниками, що забезпечує повну і безперебійну експлуатацію транспорту.

Найсучасніший автомобільний парк, багатий досвід і високий професіоналізм персоналу гарантують надійну, вчасну і безпечну доставку вашого вантажу за доступною і вигідною ціною.

img-about
truck

Автопарк 15 од. техніки

24-hours

Цілодобова діспетчеріазція

clipboard

Страхування вантажу

compass

GPS контроль вантажівок

customer-support

Власне сервісне обслуговування

ДОКУМЕНТИ

ЛІЦЕНЗІЇ ТА СЕРТИФІКАТИ

Ліцензія на перевезення

Ліцензія на перевезення

Сертифікат походження послуг

Наказ №1

Свідоцтво про реєстрацію

Ліцензія УКРТРАНСБЕЗПЕКА

свідоцтво АСМАП

Спец.дозвіл#1

Спец.дозвіл#2

Спец.дозвіл#3

Спец.дозвіл#4

Спец.дозвіл#5