Послуги

ПОСЛУГИ НАШОЇ КОМПАНІЇ

МІЖНАРОДНІ ВАНТАЖНІ АВТОПЕРЕВЕЗЕННЯ

ТОВ «Ш.С.Г.» пропонує перевезення комплектних вантажів. Комплекс послуг включає такі види робіт:

  • допомога в оформленні митної та транспортної документації;
  • розробка оптимального маршруту
  • підбір транспортного засобу;
  • консолідація вантажів;
  • послуги страхування.

Компанія здійснює доставку комплектних вантажів в такі країни: Словаччина, Угорщина, Польща, Німеччина, Чехія, Австрія, Словенія, Італія. У нас ви можете замовити транспортування таких вантажів: обладнання, пиломатеріали, сировина, побутова техніка, спиртні напої, продукти, метал, насіння, будівельні матеріали, автомобілі.

img-services1
img-services2
img-services3

ВАНТАЖНІ АВТОПЕРЕВЕЗЕННЯ

В ТЕНТОВИХ НАПІВПРИЧЕПАХ

Переважна частина вантажів не потребують дотримання температурного режиму і є безпечними при перевезенні з огляду на характер їх походження і властивості. До таких вантажів відносяться деякі продукти харчування (що не псуються), одяг, будівельні матеріали, металопрокат, меблі, деревина, побутова хімія, електротовари, промислове обладнання та інші. Для їх перевезення використовують тентові напівпричепи. Наша компанія здійснює перевезення комплектних і збірних вантажів. В залежності від вантажу транспортування може здійснюватися на палетах, в бочках, мішках (бігбегах), в коробках або без пакування (перевезення механічного обладнання чи конструкцій). Найчастіше вантаж перевозиться на палетах. Це є найоптимальніший спосіб з огляду на швидкість завантаження-розвантаження, захищенність вантажу від пошкоджень та ускладнення доступу сторонніх осіб в процесі транспортування. Вантаж в напівпричепі надійно закріплюють ременями та іншим приспосібленням, щоб уникнути його зсуву чи пошкодження під час руху автомобіля.

У власності нашої компанії тентові напівпричепи Schmitz та Schwarzmuelle. Конструкція наших напівпричепів з відкидними бортами, поперечними дошками, що знімаються, і тентом, що закидається, дозволяє здійснювати різні способи завантаження (верхнє, бічне і заднє).

Транспорт постійно курсує в межах країн Євросоюзу, в Україну і в зворотньому напрямку, а також по Україні, виконуючи перевезення вантажів на замовлення клієнтів.