Літаком доставляти вантаж дорого, поїздом або морським судном — довго. Чому автотранспорт — оптимальний спосіб міжнародних перевезень? Чим він вигідно відрізняється від літака, поїзда і судна? Розбираємо відповіді на ці та інші питання нижче.

7 переваг автомобільних вантажоперевезень
Доставка без «пересадок».
Міжнародні автомобільні перевезення зручні: товар завантажать в точці А на складі і привезуть в точку В. Якщо доставляти літаком, то доведеться думати, як доставити вантаж в аеропорт. Якщо морським шляхом, то як доставити товар до судна? І додавайте дві розвантаження і завантаження товару, а це додатковий ризик пошкодити його. Всі проміжні перевезення здійснюються на автомобілі, так чому відразу не вибрати автотранспорт і не думати про посередників і проміжних етапах?

Мобільність.
Водій на фурі їде по навігації, проте не так залежить від дороги, як поїзд або судно, які обмежені прокладеними залізничними коліями і водою. Автомобіль може згорнути, скоротити шлях або заїхати по дорозі в іншу країну на довантаження. При розробці маршруту логісти враховують всі варіанти і формують шлях з урахуванням термінів, ціни, митних затримок.

Швидкість.
Якщо потрібно доставити швидкопсувний або сезонний товар, фури підійдуть найкраще: швидше поїзда і судна, дешевше літака. Наприклад, з Китаю вантаж йде два тижні, тому можна замовляти навіть перевезення продовольчих товарів.

Терміновість.
Потрібно терміново відправити вантаж? Просто зв’язуйтеся з міжнародної логістичної компанією і замовляйте послугу, якщо є зведений транспорт. При доставці літаком або поїздом необхідно бронювати і оформляти документи заздалегідь.

Варіативність доставки і термінів.
Хочете заощадити на міжнародних транспортних перевезеннях і готові почекати? Надсилайте товар в складі збірного вантажу на 20-тонної фури. Потрібно швидко? Не чекайте, поки завантажиться морське судно або велика вантажівка, замовляйте окрему машину. Вона не зупиняється для вивантаження чужого товару і безпосередньо їде в пункт В.

Доставка будь-якого вантажу.
Завдяки розвитку технологій і вільної конкуренції автотранспортні компанії закуповують різні автомобілі та причепи, тому якщо у вас специфічний, крихкий або габаритний вантаж — компанія обов’язково знайде відповідну упаковку і машину.

Ні монополії.
На ринку міжнародних вантажоперевезень не один гравець, який закріплює правила і ціни. Приватні компанії конкурують між собою і намагаються запропонувати кращу ціну, умови доставки і логістичний супровід.

Якщо у вас не залишилося сумнівів з приводу способу доставки, то залишилося вибрати компанію, яка впорається з цим завданням.